Rozwody i Alimenty - detektyw
NASZACAŁODOBOWA INFOLINIA

+48 888 832 832

jest do Państwa dyspozycji

Sprawy rozwodowe i alimentacyjne

Jesteśmy do Waszej dyspozycji w okresie, kiedy pojawiają się pierwsze sygnały o tym, że w Waszych związkach mogła pojawić się kolejna osoba. W takich sytuacjach radzimy nie podejmować działań na własną rękę, gdyż w wielu przypadkach utrudnia to dalsze nasze czynności bądź je uniemożliwia. Oferujemy kompleksową usługę wsparcia podczas spraw rozwodowych.

Razem z Wami opracujemy specjalny program dla potrzeb zebrania materiału dowodowego w ewentualnej sprawie procesowej. Współpracujemy z kancelariami prawniczymi, które specjalizują się w rożnych dziedzinach prawa i służą pomocą. Zakres współpracy z klientami nie kończy się w momencie ustalenia faktów. Reprezentujemy naszych klientów przed sądem, miedzy innymi występując w charakterze świadków. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie uzyskać dowody niewierności lub ją wykluczyć w każdej zleconej nam sprawie. Przygotujemy kompletny materiał dowodowy potwierdzający zdradę małżeńską, agresywne zachowania, alkoholizm, oraz inne uzależnienia, a także sposób sprawowania opieki nad dziećmi.
Doradzimy i zbierzemy dowody potwierdzające jawne i niejawne źródła dochodów, uzyskiwane przychody i potwierdzające faktyczny materialny status życia. Uzyskane przez detektywów informacje będą miały kluczowe znaczenie w ustalaniu wysokości alimentów.

Masz jakieś pytania?Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami