Śledztwa gospodarcze

Śledztwa gospodarcze

Łamanie zakazu konkurencji, naruszanie tajemnicy przedsiębiorstwa, kradzieże w miejscu pracy czy wyciek poufnych dokumentów?

Detektyw przeprowadzi rzetelne i szczegółowe śledztwo, zgromadzi materiał dowodowy potwierdzający naruszenie zapisów umowy z pracownikiem lub kontrahentem czy kodeksu karnego. Konkurencja za wszelką cenę próbuje przejąć Klientów często posługując się działaniami nie tylko niezgodnymi z dobrymi obyczajami, ale i wykraczającymi poza przepisy prawa.

Czyny nieuczciwej konkurencji to szpiegostwo gospodarcze, wykradanie tajemnicy przedsiębiorstwa, utrudnianie dostępu do rynku czy naśladownictwo produktu, ale także pomawianie czy namawianie kontrahentów do odstąpienia czy zaniechania wykonania umowy. Prywatny detektyw ustali, czy działania podejmowane przez konkurencję są sprzeczne z dobrymi obyczajami i prawem i zbierze niezbędne materiały pozwalające dochodzić swoich praw oraz zaprzestania szkodliwego działania.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi – od spraw rozwodowych i kryminalnych po śledztwa gospodarcze.

Dane kontaktowe

NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA

+48 888 832 832

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.