Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów

Jeżeli uważasz, że jesteś podsłuchiwany i Twoja prywatność jest zagrożona proponujemy usługi polegające na wykrywaniu urządzeń służących do rejestracji.

Łatwość dostępu do urządzeń szpiegowskich w Internecie powoduje, że stosunkowo łatwo jest kontrolować innych poprzez podsłuchiwanie w pracy w domu czy samochodzie. Ktoś może sprawdza Twoją lokalizację? Nasza profesjonalna usługa uchroni Cię od przykrych zdarzeń i przywróci prywatność. Ustalimy kiedy, w jakim sposób i przede wszystkim kto naruszył Twoja prywatność.

Specjalistyczny sprzęt skanuje pomieszczenia i wykrywa bezbłędnie wszystkie urządzenia. Dokładne fizyczne przeszukanie wspomaga urządzenia. Ta kombinacja pozwala na precyzyjne i skuteczne wykrycie wszelkich urządzeń audio i video zarówno aktywnych i nieaktywnych.
Programy szpiegujące mogą być zainstalowane w telefonie lub komputerze. Nasi eksperci wykonają stosowne ekspertyzy by je odnaleźć i wyeliminować.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi – od spraw rozwodowych i kryminalnych po śledztwa gospodarcze.

Dane kontaktowe

NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA

+48 888 832 832

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.