Monitoring GPS pojazdów

Monitoring GPS pojazdów

Potrzebujesz informacji na temat tras którymi porusza się pojazd lub miejsc które odwiedził? Jeśli tak to monitoring GPS jest tym czego potrzebujesz.

Co to jest GPS monitoring? Global Positioning System? GPS monitoring jest nowoczesnym systemem satelitarnym pozwalającym śledzić i zapisywać ruchy pojazdu, jest niezaprzeczalnym dowodem na to, gdzie pojazd się znajdował, którędy tam dotarł i kiedy, dokładnie co do minuty. Uzyskane dane przetwarzane są precyzyjnie na współrzędnych geograficznych. Skuteczny sposób na śledzenie i zapisywanie ruchów samochodu i kierowcy. Perfekcyjny sposób na monitorowanie przyjazdów i odjazdów. Nasze ukryte systemy są łatwe w montażu i pozwalaj śledzić pojazd 24h na dobę przez wiele dni. Dostarczają one wykaz miejsc które pojazd odwiedził i trasy którymi tam dotarł. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi systemami GPS skontaktuj się z nami, będziesz zdziwiony efektywnością naszych urządzeń.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi – od spraw rozwodowych i kryminalnych po śledztwa gospodarcze.

Dane kontaktowe

NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA

+48 888 832 832

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.