FAQ

FAQ

Najczęsciej zadawane pytania

Decydując się na usługi agencji detektywistycznej, każdy Klient ma zazwyczaj szereg związanych z nią pytań. Dotyczą one przed wszystkim sprawy, którą chce się powierzyć, a także aspektów prawnych związanych pracą naszych detektywów. Dlatego zebraliśmy w jednym miejscu odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania, dzięki czemu jeszcze przed zleceniem nam swojej sprawy możesz poznać odpowiedzi na wszystkie palące Cię kwestie.

Najczęściej spotkania odbywają się w naszym biurze w Rzeszowie przy ulicy Przemysłowej 1A.
W związku z tym, że nie zawsze jesteśmy w biurze prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Oczywiście jesteśmy gotowi spotkać się w innym miejscu wybranym przez Was.

Każda sprawa jest inna i obejmuje różny zakres czynności jakich od nas oczekujecie. Dlatego koszty określamy podczas spotkania.

Zgodnie z Ustawa o usługach detektywistycznych detektyw może zostać zwolniony
z zachowania tajemnicy wyłącznie na postanowienie o zwolnieniu z tajemnicy przez Prokuraturę lub Sąd.

Takich zadań nie wykonujemy, gdyż są one niezgodne z prawem. Zajmujemy się wyłącznie wykrywaniem takich urządzeń przy pomocy specjalistycznego sprzętu.

Po zakończonych czynnościach sporządzamy pisemne raporty, sprawozdania i dołączamy do nich niezbędną dokumentację wraz z materiałem filmowym.
We wszystkich prowadzonych sprawach na wezwanie organów procesowych występujemy jako świadkowie. W takich sytuacjach żądamy wydania postanowienia o zwolnieniu
z tajemnicy.

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi – od spraw rozwodowych i kryminalnych po śledztwa gospodarcze.

Dane kontaktowe

NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA

+48 888 832 832

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.