Informatyka śledcza

Informatyka śledcza

Nasza specjalizacja to także szeroki zakres informatyki śledczej, polegającej między innymi, na odzyskiwaniu utraconych w różny sposób lub celowo usuniętych danych z wszelkich nośników i urządzeń (komputery, laptopy, tablety, smartfony, pendrivy i inne).

Użycie telefonów komórkowych zwiększyło się w ostatnich latach w sposób lawinowy. Jako ogólnie najbardziej dostępna forma komunikacji pozostawia jednak wiele śladów które można odzyskać, nawet jeśli zostały one wykasowane z pamięci.

Aby je odzyskać zachodzi konieczność przeprowadzenia specjalistycznych ekspertyz. Informacje które można odzyskać z telefonu to lista kontaktów, wiadomości SMS, książka adresów, lista rozmów i informacje na temat lokalizacji, a także zdjęcia i filmy tworzone na danym telefonie czy komputerze. To skuteczny sposób na dostarczenie dowodów zdrady. Jest wiele informacji przechowywanych na telefonach i komputerach, które mogą udowodnić lub wykluczyć podejrzenia.

Odzyskamy dane firmowe, prace magisterskie, doktorskie, prezentacje czy ważne zdjęcia. Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczonych ekspertów i najnowocześniejszy sprzęt z oprogramowaniem. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi ekspertami w kraju i za granicą.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi – od spraw rozwodowych i kryminalnych po śledztwa gospodarcze.

Dane kontaktowe

NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA

+48 888 832 832

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.