Wykrywanie urządzeń GPS

Wykrywanie urządzeń GPS

Wykrywanie urządzeń GPS jest usługą niezbędną dla wszystkich Klientów, którzy podejrzewają u siebie podsłuchy lub „pluskwy” pozwalające na geolokalizację osoby, pojazdów i przedmiotów. Są one zazwyczaj tak sprytnie zakamuflowane, że do ich wykrycia wymagana jest fachowa wiedza i doświadczenie.

Współczesne urządzenia GPS przeznaczone do szpiegowania mogą mieć różne kształty i formy, pozwalające na ich ukrycie w pozornie zwykłych przedmiotach lub elementach pojazdów, np. w zderzaku samochodu. Można podzielić je na dwie kategorie: takie, które bez przerwy przesyłają dane oraz takie, które przesyłają je raz na jakimś czas. Te drugie znacznie trudniej wykryć, ponieważ uaktywniają się wyłącznie w momencie wysyłania informacji. Dlatego w ich przypadkach nie pomagają lokalizatory GPS, które można nabyć w wielu sklepach.

Nasza agencja zatrudnia specjalistów od wykrywania urządzeń GPS. Mają oni bogate doświadczenie w tym aspekcie, dzięki czemu są w stanie skutecznie wykrywać nawet najsprytniej zamaskowane „pluskwy”. Dotyczy to zarówno pomieszczeń, jak i pojazdów oraz rozmaitych przedmiotów codziennego użytku. Ich skuteczność potwierdzają liczne sukcesy na tym polu, co jest kolejnym powodem, dla którego warto nam zaufać.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi – od spraw rozwodowych i kryminalnych po śledztwa gospodarcze.

Dane kontaktowe

NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA

+48 888 832 832

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.