Poszukiwanie osób

Poszukiwanie osób

Porwania osób mają najczęściej podłoże wymuszenia okupu. Zagrożone jest jednak życie porwanego i najczęściej przestępcy zakazują kontaktowania się z policją. Posiadamy doświadczenie zawodowe w takich sprawach i krok po kroku przeprowadzimy Was przez ten najtrudniejszy okres. Z wiadomych względów nie opisujemy stosowanych metod. Nadrzędny cel to zapewnić bezpieczeństwo zakładnika. Ustalić miejsce przebywania i uwolnić z rąk porywaczy.

Porwania rodzicielskie niejednokrotnie zgłaszane na policję nie powodują podjęcia żadnych działań. Takie zachowanie wynika z natury prawa, kiedy oboje rodzice posiadają pełne prawa do opieki nad dzieckiem. Taki czyn według prawa może zostać uznany jako legalna czynność. W takich sytuacji podejmujemy niezwłoczne działania w celu ustalenia i wskazania miejsca pobytu dziecka.

Poszukiwania krewnych czy przyjaciół sprzed lat niejednokrotnie kończą się niepowodzeniem. Dzięki naszym detektywom pomożemy w ustaleniu miejsca pobytu tych osób i ustalimy ich losy.

Prywatny detektyw z biura detektywistycznego podejmie działania mające na celu ustalenie adresu umożliwiającego skuteczny kontakt ze wskazana osobą, zarówno w sprawach spadkowych jak też w każdej innej sprawie.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi – od spraw rozwodowych i kryminalnych po śledztwa gospodarcze.

Dane kontaktowe

NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA

+48 888 832 832

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.