Obserwacja i kontrobserwacja

Obserwacja i kontrobserwacja

Jeśli potrzebujesz dowodów, niezależnie w jakiej sprawie, dyskretna obserwacja będzie doskonałym rozwiązaniem.

Jednym z najważniejszych celów obserwacji to nie być zauważonym. Nasi doświadczeni agenci nigdy nie pozwolą na ryzyko bycia zauważonym, wybierzemy raczej opcje zakończenia obserwacji. Minimalizujemy koszty nie przeciągając czasu obserwacji.

Na potrzeby obserwacji dysponujemy nowoczesnym sprzętem fotograficznym i filmowym oraz doświadczonymi ekspertami z zakresu obserwacji utrwalającymi zachowania, miejsce przebywania i spotkań. Sprawdzimy rzeczywisty cel pobytów małżonków na wczasach, sanatoriach, delegacjach. Dokumentujemy zdarzenia w obiektach hotelowych oraz w drodze do nich.

Wykonujemy obserwacje na potrzeby ustalenia miejsca zamieszkania, miejsca pracy, ustalania zakazu łamania konkurencji, kontaktów osobowych oraz powiązań towarzyskich, wszelkiego rodzaju uzależnień, sprawowania opieki nad dziećmi. To tylko część spraw, którymi się zajmujemy.

W sytuacjach, gdy pojawia się podejrzenia mogące świadczyć o tym, ze jesteście obserwowani, nasz doświadczony zespół wykona czynności celem ustalenia czy mamy do czynienia z obserwacją Was czy Waszych najbliższych. Obserwacje zlecają partnerzy podejrzewający o zdradę, może to być także obserwacja prowadzona przez przestępców. W grę może wchodzić włamanie do domu, kradzież pojazdu czy też porwanie dziecka.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi – od spraw rozwodowych i kryminalnych po śledztwa gospodarcze.

Dane kontaktowe

NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA

+48 888 832 832

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.