Sprawy Kryminalne

Sprawy Kryminalne

Celem dochodzeń kryminalnych jest zdobycie dowodów, które potwierdzą bądź zaprzeczą, że przestępstwo zostało dokonane. Poza faktem iż większość dochodzeń kryminalnych prowadzi policja, coraz więcej osób zwraca się do prywatnego sektora z prośba o pomoc.

Jeśli uważasz iż potrzebujesz niezależnego wsparcia skontaktuj się z nami. Nasi detektywi posiadają w tym zakresie ogromne doświadczenie, gdyż przez wiele lat pracowali w policji.

Niezależne śledztwo kryminalne pozwala ci przeprowadzić to na swoich własnych zasadach. Policja często ma ograniczone środki bądź działa w sposób który Ci nie odpowiada. Wykonane przez nas czynności to udzielenie odpowiedź na wiele pytań. Ustalimy co naprawdę się stało i jaki był przebieg wydarzeń.

Jeśli jesteś ofiara oszustwa, gwałtu, kradzieży, napadu lub innego przestępstwa i policja nie oferuje odpowiedniego wsparcia? Być może dochodzenie zostało już zamknięte? Może jesteś bezpodstawnie oskarżony ale potrzebujesz dowodu na niewinność? Podejmiemy skuteczne działania w celu zdobycia dowodów, pomożemy zweryfikować alibi i odszukać ważnych świadków. Zbierzemy od nich oświadczenia, aby udowodnić Twój punkt widzenia.

Wiele razy w ciągu roku słyszymy w mediach o skandalach związanych z domami opieki, aresztowaniu pracowników, zaniedbaniach, niewłaściwej opiece. Często dom opieki wygląda na początku fantastycznie a później wychodzą na jaw różnego rodzaju historie. Twoje wątpliwości mogą się pojawić w każdym momencie. Nie wiecie jakie podjąć działania, gdyż brakuje Wam dowodów? Proponujemy spotkanie z doświadczonym detektywem z Centrum Usług Detektywistycznych.

Podobne wątpliwości mogą się pojawić po powrocie dzieci ze żłobka czy przedszkola. Nasi detektywi zbiorą właściwy materiał a Ty zdecydujesz co z tym dalej zrobić. Co lub kto będzie głównym bohaterem śledztwa zależy od Ciebie.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi – od spraw rozwodowych i kryminalnych po śledztwa gospodarcze.

Dane kontaktowe

NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA

+48 888 832 832

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.