Nielegalna inwigilacja

Si non caste, saltem caute ” „ Jeśli nie potrafisz być grzeczny, bądź przynajmniej ostrożny ”

Najczęściej używanym sprzętem do prowadzenia inwigilacji są urządzenia oparte na modułach GSM ( nadajniki lokalowe i lokalizatory GPS ).

Wykrywanie tych urządzeń wykonuje się metodą „ breaking force” za pomocą zestawu pomiarowego( zagłuszarka + detektor GSM) zapewniającym odczyt sygnałów cyfrowych z bardzo dużą czułością. Metoda ta zapewnia stuprocentową skuteczność pod warunkiem, że moduł GSM lub lokalizator GPS jest gotowy do pracy. Często zdarza się, że wykrycie tych urządzeń które nie są aktywne z powodu wyczerpania się baterii odbywa się na zasadzie przeszukania pojazdów lub pomieszczeń w przypadku podsłuchów. Bazując na naszym doświadczeniu odnajdujemy także i takie urządzenia.

Kolejnym zagadnieniem, które trzeba poruszyć to SPYPHONE, czyli nowoczesny wirus telefoniczny. Aplikacja na telefon, która umożliwia zdalne monitorowanie, a także kontrolę nad telefonem GSM. Oprogramowanie niezwykle proste nie tylko w obsłudze, ale także instalacji. Dzięki temu oprogramowaniu masz możliwość słyszeć wszystkie rozmowy, czytać MMS, mieć podgląd z telefonu online, wykonywać zdjęcia. Monitoruje aktualną lokalizacje telefonu GPS oraz BTS, kontroluje Facebook, Messenger, WhatsApp, Snapchat, Viber, TicTok, Telegram, Signal, Skype, Tinder i inne komunikatory. Umożliwia ponadto podgląd z przedniej bądź tylnej kamery na żywo. Nasłuch otoczenia oraz nagrywanie otoczenia w wybranym czasie.

Wykrycie takiego oprogramowania jest bardzo trudne i wymaga specjalistycznego oprogramowania.

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi – od spraw rozwodowych i kryminalnych po śledztwa gospodarcze.

Dane kontaktowe

NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA

+48 888 832 832

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.