Współpraca z Biurem Detektywistycznym HUNTERS daje gwarancję zachowania tajemnicy, anonimowości oraz terminowości wykonania wszystkich prac. Gwarantujemy lojalność i dyskrecję wobec naszych Klientów oraz profesjonalizm, potwierdzony wieloletnia praktyką zawodową.

Biuro detektywistyczne Rzeszów

Posiadana wiedza i zdobyte doœwiadczenie zawodowe umożliwiają nam najtrafniejszą i niezawodna ocenę zadania, a także najbardziej skuteczny dobór środków do skutecznej realizacji. W razie potrzeby współpracujemy z licencjonowanymi agencjami w kraju i za granica.

Co nas wyróżnia od innych agencji -  nasi detektywi posiadają przede wszystkim wieloletnie doświadczenie zawodowe w pionach kryminalnych, ekonomicznych oraz techniki specjalnej różnych struktur policji i innych służb mundurowych.

Zakres usług detektywistycznych nie jest ograniczony żadnymi uwarunkowaniami poza prawnymi uregulowaniami w tym zakresie. Pracujemy zawsze zgodnie z prawem, zatrudniamy tylko profesjonalistów, jesteśmy gotowi do podjęcia działań natychmiastowo, planujemy szczegóły zlecenia z dużą dokładnością, jesteśmy kreatywni przy realizacji zlecenia.

Pracujemy zawsze zgodnie z prawem, zatrudniamy tylko profesjonalistów, jesteśmy gotowi do podjęcia działań natychmiastowo

Używamy nowoczesnego sprzętu, dostarczamy szczegółowych raportów i pracujemy ekonomicznie.

Powierzając nam zlecenie minimalizujesz ryzyko przy podejmowaniu decyzji w warunkach niepewności. Przygotowujemy profesjonalne raporty, przedstawiające zebrane informacje w sposób syntetyczny. Opieramy się na faktach, a nie przeczuciach czy domysłach.                

Jeśli potrzebujesz szczegółowej i wiarygodnej informacji popartej dowodami, skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów z Biura Detektywistycznego HUNTERS. Posiadamy polisę ubezpieczeniową i przyjmujemy pełną odpowiedzialność za wykonywane przez nas czynności.