O nas

O nas

Współpraca z Biurem Detektywistycznym HUNTERS daje gwarancję zachowania tajemnicy, anonimowości oraz terminowości wykonania wszystkich prac. Gwarantujemy lojalność i dyskrecję wobec naszych Klientów oraz profesjonalizm, potwierdzony wieloletnia praktyką zawodową.

dreamstime_m_207819683

Biuro Detektywistyczne Hunters

Posiadana wiedza i zdobyte doświadczenie zawodowe umożliwiają nam najtrafniejszą i niezawodna ocenę zadania, a także najbardziej skuteczny dobór środków do skutecznej realizacji. W razie potrzeby współpracujemy z licencjonowanymi agencjami w kraju i za granica.

Co nas wyróżnia od innych agencji detektywistycznych – nasidetektywi posiadają przede wszystkim wieloletnie doświadczenie zawodowe w pionach kryminalnych, ekonomicznych oraz techniki specjalnej różnych struktur policji i innych służb mundurowych.

Zakres usług detektywistycznych nie jest ograniczony żadnymi uwarunkowaniami poza prawnymi uregulowaniami w tym zakresie. Pracujemy zawsze zgodnie z prawem, zatrudniamy tylko profesjonalistów, jesteśmy gotowi do podjęcia działań natychmiastowo, planujemy szczegóły zlecenia z dużą dokładnością, jesteśmy kreatywni przy realizacji zlecenia.

Pracujemy zawsze zgodnie z prawem, zatrudniamy tylko profesjonalistów, jesteśmy gotowi do podjęcia działań natychmiastowo

Używamy nowoczesnego sprzętu, dostarczamy szczegółowych raportów i pracujemy ekonomicznie.

Powierzając nam zlecenie minimalizujesz ryzyko przy podejmowaniu decyzji w warunkach niepewności. Przygotowujemy profesjonalne raporty, przedstawiające zebrane informacje w sposób syntetyczny. Opieramy się na faktach, a nie przeczuciach czy domysłach.

Jeśli potrzebujesz szczegółowej i wiarygodnej informacji popartej dowodami, skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów z Biura Detektywistycznego HUNTERS Rzeszów. Posiadamy polisę ubezpieczeniową i przyjmujemy pełną odpowiedzialność za wykonywane przez nas czynności.

dreamstime_s_156611193

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi – od spraw rozwodowych i kryminalnych po śledztwa gospodarcze.

Dane kontaktowe

NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA

+48 888 832 832

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.